Stavebníctvo
Daniel Gombita
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Pakostov
- Od roku
- 2016
- IČO
- 50 274 163
Daniel Gombita
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 094 07 Pakostov
- Na trhu od
- 1. apríla 2016
- IČO
- 50 274 163
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 10
- rokov na trhu
- 2016
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Daniel Gombita
Daniel Gombita – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pakostov. Podniká od 1. apríla 2016.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Daniel Gombita
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 50 274 163
- Dátum vzniku
- 1. apríla 2016
- Miesto podnikania
- 094 07 Pakostov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-21506
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Daniel Gombita zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Daniel Gombita?
Miesto podnikania je v obci 094 07 Pakostov.
Čím sa Daniel Gombita zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Daniel Gombita?
IČO je 50 274 163.
Odkedy podniká Daniel Gombita?
Podnikanie začalo 1. apríla 2016. Na trhu pôsobí 10 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.